Понад 140 років досвіду
ISO 9001:2015
УкрСЕПРО ISO 9001

Всеукраїнський Форум "Україна 30"

Виставки 09 червня 2021


Бердичівський машинобудівний завод «Прогрес» взяв участь у Всеукраїнському форумі «Україна 30. Екологія», який проходив в Києві з 7 по 9 червня за участю Президента України.

За ініціативи Президента України Володимира Зеленського протягом 7 – 9 червня 2021 року відбувся форум "Україна-30.Екологія." метою якого була актуалізація критично важливих для українського суспільства питань. Серед тем, які форум взяв до обговорення є інфраструктурні плани, питання здоров’я нації, децентралізація, судова реформа, інвестиції, енергетика, екологія та багато інших.

Глобальні зміни клімату - виклик для усього людства, усіх країн, урядів, громадян. Як зменшити промислове забруднення, як правильно використовувати відходи, запобігати пожежам, ефективно використовувати воду - всі ці теми обговорюються на головному майданчику Форуму.

Відкрив форум Президент України Володимир Зеленський, який зауважив на важливості боротьби із глобальними кліматичним змінами та місці України в цьому процесі.

Основними питаннями, які було розглянуто на форумі - є запобігання промисловому забрудненню, екоконтроль, порятунок лісів від вирубання та пожеж, стале використання надр та відновлення пошкоджених екосистем, водні ресурси України, управління відходами тощо.

Серед головних спікерів форуму урядовці, екологи, громадські діячі, фахівці.

Чимало уваги приділено експозоні форуму "Україна-30. Екологія", на якій представлено сучасне обладнання та технології, спрямовані на зменшення негативного впливу на довкілля.

Серед учасників експозони Бердичівський машинобудівний завод «Прогрес», один з найбільших вітчизняних виробників сучасного екологічного обладнання.

Основною діяльністю заводу «Прогрес» є розробка та виробництво сучасного екологічного обладнання, яке знаходить широке застосування в промисловому і муніципальному секторах.

На стенді підприємтва відвідувачі могли ознайомитися з макетом реалізованого комплексного проекту по газоочищенню на металургійному комбінаті ПАТ «Запоріжсталь». Агломашини комбінату були обладнані новими сучасними високоефективними газоочисних установок з використанням рукавних фільтрів і сухих реакторів-абсорберів для очистки агломераційних газів від пилу і сірчистого ангідриду з досягненням нормативів ЄС. Така реконструкція дозволила помітно знизити техногенне навантаження на навколишнє середовище в г. Запорожье: викиди пилу від аглофабрики в цілому знизилися на 90%, викиди оксидів сірки впали на 50%.

Різноманітне газоочисне та фільтрувальне обладнання Вироблене заводом застосовується для очищення промислових газових викидів від пилу (різних технологічних процесів), оксидів сірки (SO2, SO3), оксидів азоту (NОx) та інших шкідливих речовин, також очищення промислових і муніципальних стоків від шкідливих домішок.

Застосування високоефективного газоочисного та фільтрувального устаткування заводу «Прогрес» дозволяє промисловим та комунальним підприємствам досягти нормативних концентрацій шкідливих речовин в газових викидах та промислових і муніципальних стоках, а також значно скоротити викиди забруднюючих речовин в навколишнє середовище, ґрунт і ґрунтові води.

Впровадження екологічного обладнання заводу «Прогрес» дозволяє суттєво поліпшити екологічну ситуацію в містах та забезпечити екологічну безпеку регіонів України.

На важливості місії, яка покладена на завод «Прогрес» у покращенні екологічного становища в країні, наголосив в своєму інтерв’ю очільник заводу «Прогрес» Артем Зайцев.

Всеукраїнський форум «Україна 30. Екологія». День 1.

Відео на YouTube:

Він прокоментував організаторам форуму "Україна-30. Екологія" особливості представленого на експозиції заводу «Прогрес» обладнання та технологій.

Зокрема, таке газоочисне обладнання, виробництва заводу «Прогрес», як електрофільтри та рукавні фільтри, дозволяє ефективно вловлювати різноманітний пил, який утворюються при спалюванні твердого палива або побутових відходів, при виробництві чавуну та сталі. А застосування сучасних технологій сірко- та азотоочищення димових газів, дозволяє суттєво зменшити викиди небезпечних речовин в атмосферне повітря.

Отриманий позитивний досвід від реалізації проекту з очищення димових газів від пилу та оксидів сірки на металургійному заводі «Запоріжсталь», дозволяє із впевненістю говорити про високу ефективність та надійність обладнання заводу «Прогрес». А комплексна реалізація подібних проектів дозволяє значно скоротити час та кошти замовників під час проектування, виготовлення обладнання та будівництві.